Noorlight aydınlatma gereçleri imalatı konusunda uzmanlaşmış bir tedarikçi şirkettir. Uzun yıllardır içinde yer aldığı aydınlatma sektöründe yenilenerek çalışmalarına devam etmektedir. Her zaman yeniliği ve teknolojik araştırmaları yakından takip ederek bünyesindeki her bir birimiyle içselleştirmiştir.

Yılların tecrübesiyle yoğrulmuş üretimini en uygun koşullarla aydınlatma üreticilerine sağlayarak varlığını büyüyerek sürdürmektedir. Bünyesindeki uzman tasarım ekipleri tarafından dizayn edilmiş çağdaş ürün serilerinin yanı sıra, şehir ve şehir merkezlerinin geleneklerinden türetilen klasik ürünlerin bileşenlerini de parçalar şeklinde sunmaktadır.

​Uzun yıllardır kazanmış olduğu mekanik, elektronik, optik ve tasarım tecrübesini, aralıksız sürdürdüğü Ar-Ge faaliyetleriyle birleştirerek aydınlatma sektörünün lider üreticilerinin ana tedarikçisi olma hedefine odaklanmıştır. Uzman mühendisleri ve araştırma ekipleri sürekli yenilikçi ürünler geliştirmektedir.

Modern ekipmanlarla donatılmış Laboratuvar ve Ar-Ge çalışmaları neticesinde ürün bileşenlerinin kalitesini ölçme ve geliştirmekte bununla birlikte pazar ihtiyaçlarına hızlı ve esnek çözüm sunmaktadır. 

Noorlight, Aydınlatma ekipmanları tedarikçiniz.